Areszt za znaczną ilość narkotyków

Areszt za znaczną ilość narkotyków

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie zatrzymali 33-latka. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy, metaamfetaminy, tabletki ekstazy oraz torebki foliowe tzw. „dilerki”, wagi elektroniczne i młynki. Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty, a sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy.

Policjanci z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy, zatrzymali 33-latka. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz o kierowanie gróźb i zniszczenie mienia. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, należących do 33-latka, policjanci ujawnili ponad 386 sztuk tabletek ekstazy, ponad 80 gramów amfetaminy oraz blisko 43 gramów metaamfetaminy. Ponadto zabezpieczyli trzy wagi elektroniczne, puste „dilerki” i młynki. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy śledczy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, gdzie prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty. 33-latek usłyszał zarzut znacznej ilości środków odurzających, gróźb karanych kierowanych wobec byłej partnerki i zarzut zniszczenia mienia. Sąd w Pruszkowie przychylił się do wniosku prokuratury i policji i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat.

Źródło: Komenda miejska Policji w Pruszkowie

Previous Leczenie alkoholizmu - na czym polega
Next Jechał i pił piwo

Może to Ci się spodoba

Wyrzucił marihuanę podczas legitymowania

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który podczas legitymowania wyrzucił z kieszeni marihuanę. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 24-latek, którego na ul. Stalowej legitymowali

Areszt za spowodowanie wypadku i kierowanie w stanie nietrzeźwości

31-letni obywatel Gruzji, który 1 stycznia kierował samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodował wypadek w ruchu drogowym, decyzją pruszkowskiego sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Policjanci  z pruszkowskiej

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę rozboju na 59-letnim mężczyźnie

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na krakowskim Prokocimiu. Do stojącego na przystanku autobusowym 59-latka podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Jeden z nich zażądał od niego wydania wszystkich cennych przedmiotów

Policjanci zlikwidowali kolejną, dużą nielegalną uprawę konopi indyjskich, zatrzymali plantatorów i zabezpieczyli narkotyki o szacowanej wartości ponad 200 tysięcy złotych

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali kolejną dużą plantację marihuany, którą prowadzili dwaj mieszkańcy jednej z podoświęcimskich miejscowości. Likwidując ich uprawę funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 krzewów konopi indyjskich, 

Kraków. 15 kg narkotyków, trzech zatrzymanych dilerów i osoby ukrywającej się od 13 lat

Zatrzymanie 3 dilerów narkotykowych oraz osoby ukrywającej się od 13 lat przez organami ścigania, a także zabezpieczenie ponad 15 kilogramów marihuany to efekt działań w ostatnich dniach krakowskich  policjantów zwalczających