Marihuanę schował w bucie
Pruszkowscy patrolowcy zatrzymali 36-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę. Podejrzany przyznał się do zarzutu i dobrowolnie poddał karze. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Kilka dni temu, patrolowcy w Piastowie zatrzymali do kontroli mercedesa. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. Podczas kontroli pojazdu mundurowi ujawnili w kieszeni drzwi od strony pasażera „zawiniątko” z folii aluminiowej z zawartością białej sproszkowanej substancji. Podejrzewając, że któryś z mężczyzn może posiadać zabronione substancje policjanci dokonali kontroli osobistej. W bucie 36-latka znaleźli folię z suszem roślinnym.
Mężczyzna przyznał, że zarówno biała substancja jak i susz należą do niego. 36-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Piastowie. Tam wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że susz roślinny to marihuana, a biała substancja to metamfetamina.
Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.
Postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie.
Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Komenda miejska Policji w Pruszkowie
Może to Ci się spodoba
Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali kwestującego na rzecz nieistniejącej fundacji
Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali oszusta , który udając głuchoniemego wyłudzał pieniądze od przechodniów na nieistniejącą fundację. Wg. zgłoszenia młody, niepełnosprawny człowiek miał pojawić się w okolicach Ronda
Ustalono sprawcę dewastacji 28 samochodów osobowych w Krakowie
29 kwietnia br. około godz. 4:30 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o odgłosach tłuczonego szkła na ul. Władysława Szafera w Krakowie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ujawnili, że n/n sprawca dokonał wybicia
W ostatni weekend ferii zimowych 70 kierujących straciło prawo jazdy za jazdę po alkoholu
W ostatni weekend ferii zimowych, tj. od 24 do 26 lutego 2017 roku na terenie województwa małopolskiego policjanci ujawnili blisko 70 nietrzeźwych kierujących. Niestety policyjne statystyki pokazują, że 70% z
Zatrzymany 24-letni mieszkaniec Krakowa, który posiadał narkotyki
Policjanci z 6 Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 24-letniego mieszkańca Krakowa, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających.. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem
Okradli magazyn, w którym przechowywane były elektronarzędzia. Przestraszeni wizją więzienia postanowili oddać skradziony łup
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawców włamania do jednego z magazynów w centrum Krakowa, w którym były przechowywane elektronarzędzia. Wartość skradzionego sprzętu to prawie 42 tysiące złotych.
Krakowscy policjanci zatrzymali oszusta, wyłudzającego pieniądze od starszych osób metodą „na policjanta” lub „na krewnego”
Mężczyzna usłyszał 8 zarzutów. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności W ciągu kilku ostatnich miesięcy, krakowska Policja odnotowała liczne przypadki wyłudzeń pieniędzy przez oszustów od starszych osób. Sprawcy modyfikując swoje
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!