Nagranie materiału promocyjnego w Parku Kościuszki
Szanowni Mieszkańcy,
Uprzejmie informujemy, iż w 13 sierpnia 2021r w godzinach 15.00-20.00 na terenie placu zabaw w Parku Kościuszki będzie nagrywany materiał promocyjny na zlecenie producenta urządzeń.
Wobec powyższego korzystanie z części urządzeń we wskazanych godzinach będzie ograniczone. Po zakończeniu nagrania plac zabaw będzie w pełni dostępny.
Źródło: Urząd Miejski w Pruszkowie
Może to Ci się spodoba
Krakowscy policjanci zabezpieczają Lotto Eurovolley Poland 2017
To już druga w tym roku tak duża impreza sportowa, której jednym z miast gospodarzy jest Kraków. Tym razem gościmy uczestników mistrzostw Europy w piłce siatkowej. Turniej rozgrywany jest od
Proces leczenia narkomani – poszczególne etapy
Jak wiadomo leczenie uzależnienia od narkotyków nie jest proste i zwykle trwa bardzo długi czas. W związku z rodzajem uzależnienia, możemy samo leczenie od narkomanii podzielić na różne etapy i
Nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej otwarta w Krakowie
W krakowskim szpitalu im. Ludwika Rydygiera otwarta została nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Ma zapewnić szybszą i bardziej precyzyjną diagnostykę onkologiczną. Zainstalowany tomograf komputerowy jest też bezpieczniejszy dla zdrowia pacjentów, wykorzystuje
Kradł w firmie, w której był szefem
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.
Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi
Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego
Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami
Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

