Odpowie za posiadanie marihuany

Odpowie za posiadanie marihuany

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki, zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna wkrótce usłyszy, za który ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartkowy wieczór na ul. Mokrej w Pruszkowie policjanci z patrolu zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Jego zachowanie  wzbudziło podejrzenie policjantów.

W trakcie legitymowania i kontroli osobistej, w kieszeni bluzy funkcjonariusze ujawnili dwa „zawiniątka” z folii aluminiowej, w których znajdował się susz roślinny. 19-latek przyznał się policjantom, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badania testerem potwierdziły słowa 19-latka, że zabezpieczony susz to marihuana.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut załamania przepisu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie.

Źródło: Komenda miejska Policji w Pruszkowie

Previous Kajakiem po stawach od najbliższego weekendu
Next 20 mln zł dla Miasta Pruszkowa w ramach Programu Inwestycji Strategicznych

Może to Ci się spodoba

Krakowscy policjanci zatrzymali pseudografficiarza odpowiedzialnego za 15 przypadków dewastacji

Kilka dni temu policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Krakowie zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za zniszczenie elewacji kilkunastu budynków na terenie Śródmieścia i Podgórza. W minioną środę,

Kolejny raz zaoferowano policjantom kupno narkotyków

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży

Zatrzymani za usiłowanie kradzieży katalizatora i posiadanie narkotyków

Dwie osoby usłyszały zarzuty za usiłowanie kradzieży katalizatora oraz za posiadanie środków odurzających. Zostali zauważeni przez właściciela samochodu, pod którym podłożony już był lewarek. Przy zatrzymanych ujawniono marihuanę i amfetaminę.

Leżał na łóżku i pił piwo w altanie, do której się włamał

Zarzut kradzieży z włamaniem przedstawili 40-latkowi pruszkowscy dochodzeniowcy. Mężczyzna włamywał się przez kilka dni do altany na terenie ogródków działkowych w Pruszkowie. Został zatrzymany przez policjantów z patrolówki na miejscu

Krakowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy w których pracował

Kilka dni temu, w godzinach popołudniowych policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej trzech kradzieży sklepowych. Kolorytu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji mierzył do nich z broni

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 32-letniego mieszkańca Krakowa, który podczas interwencji mierzył do nich z broni, a następnie oddał z niej kilka strzałów. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu, gdy