Prezydent Miasta Pruszkowa przyjął rezygnację Beaty Czyżewskiej
Paweł Makuch Prezydent Miasta Pruszkowa przyjął dzisiaj rezygnację złożoną przez Beatę Czyżewską z pełnienia funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.
Od samego początku sprawowania tej zaszczytnej funkcji, Pani Beata w swoim obszarze pracy zajmowała się koordynowaniem pracy Wydziału Edukacji, Wydziału Ochrony Środowiska, Wydziału Inicjatyw Społecznych i Biura Promocji i Marketingu Miasta Pruszkowa.
Był to niezwykle dynamiczny i pełen wyzwań czas. Decyzja Pani Beaty podyktowana jest powodami osobistymi. Prezydent Miasta Pruszkowa złożył w imieniu swoim i mieszkańców, serdeczne podziękowania za te wszystkie lata i każdy dzień, który Pani Beata poświęciła pracy na rzecz naszego miasta oraz życzył sukcesów na dalszej drodze zawodowej.
Źródło: Urząd Miejski w Pruszkowie
Może to Ci się spodoba
Sprawca brutalnego rozboju został zatrzymany przez krakowskich policjantów
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę rozboju do jakiego doszło pod koniec listopada ubiegłego roku. Wówczas na wracającego po pracy do domu kierowcę MPK napadł mężczyzna. Usłyszał
Kradł w firmie, w której był szefem
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.
3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera
Nawet 80% polskiego społeczeństwa ma obawy, że w obliczu stale rosnącej inflacji, ich podstawowe wynagrodzenie nie wystarczy do życia na oczekiwanym poziomie. A co gdyby w 3 prostych krokach, bez
Dyżury Radnych Miejskiej Rady Seniorów
Od stycznia 2022 r. w Przystanku Pruszków przy ul. Sienkiewicza 2 (sala nr 12) Radni Miejskiej Rady Seniorów w Pruszkowie będą spotykać się z mieszkańcami. W I kwartale 2022r. dyżury
Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce
Dzisiaj na Placu przed Oświęcimskim Centrum Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Heleny Michalak. Uroczystość objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Ważnym punktem
Kajakiem po stawach od najbliższego weekendu
Przy stawach w Parku Potulickich uruchamiamy 29 maja 2022 roku, wypożyczalnię mobilnego sprzętu wodnego. Do dyspozycji Mieszkańców m.in. kajaki i rowery wodne. Na miejscu ratownik wodny.Wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne. Wypożyczalnia działać

