Wejściówki na koncerty

Wejściówki na koncerty

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch, zaprasza wraz Zespołem Tańca Ludowego “Pruszkowiacy” na dwa wyjątkowe Koncerty. Pierwszy z okazji Dnia Babci i Dziadka, drugi z okazji Nowego Roku 2022 roku.

Zabierzemy Was w kolorową podróż pełną ludowej muzyki, tańca i śpiewu. Podróż przez całą Polskę, a nawet poza granice naszego kraju. Koncert dedykujemy naszym kochanym babciom i dziadkom. Gościnnie wystąpi Zespół Folklorystyczny Polka Dot.

Okres noworoczny to czas wielu nowych wyzwań i postanowień. Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” z Pruszkowa i Milanowska Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego działająca przy Milanowskim Centrum Kultury serdecznie zapraszają na wspólne kolędowanie. Połączenie artystycznego potencjału tkwiącego w zespole ludowym i orkiestrze dętej zaowocuje niezapomnianymi doznaniami artystycznymi dla wszystkich słuchaczy, a repertuar kolędowy pozwoli utrzymać wspaniała świąteczną atmosferę także w styczniu.
Koncert odbędzie się w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie – Sala Widowiskowa.

Wejściówki do odbioru 17 stycznia:
– godz. 8.00 w Urzędzie Miasta ul. Kraszewskiego 14/16
– godz. 18.00 na recepcji CKiS ul. Bohaterów Warszawy 4

UWAGA!
Przy odbiorze wejściówek będziecie proszeni o okazanie Unijnego Certyfikatu COVID. Liczba miejsc dla osób bez certyfikatu jest ograniczona!

Wydarzenie jest finansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasto Pruszków.

Źródło: Urząd Miejski w Pruszkowie
Previous Okradli firmę, w której pracowali
Next „Koduj z Gigantami” – bezpłatna nauka programowania

Może to Ci się spodoba

Spacer po Pruszkowie z Radą Seniorów

Miejska Rada Seniorów w Pruszkowie zaprasza nowych mieszkańców Pruszkowa na pierwszy spacer w ramach cyklu „Pruszków – poznasz, polubisz”, podczas którego poznamy historię Naszego miasta. Dowiemy się m.in. jak mała osada

Święto Konstytucji 3 Maja

W231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza Mieszkańców do udziału w uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny, która odprawiona będzie 3 maja 2022 roku  o godzinie

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji 105 rocznicy uzyskania praw miejskich

Książnica Pruszkowska ogłosiła konkurs plastyczny z okazji 105 -lecia uzyskania praw miejskich. Główną myślą przewodnią konkursu był “Pruszków – miasto moich marzeń”. Adresatami były dzieci z pruszkowskich przedszkoli i szkół.

Piątkowy Pruszków w rytmie techno

Tegoroczną imprezę DNI PRUSZKOWA rozpoczynamy w klubowym klimacie już w najbliższy piątek, 27 maja 2022 roku. Wieczorem na scenie przy CDK rozbrzmi muzyka techno. W świat dźwięków muzyki klubowej wprowadzi nas już od godz.

Wspólne kolędowanie i przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju

W piątek (17 grudnia) o godzinie 18.00 na Placu Jana Pawła II, odbędzie się uroczyste przekazanie przez hufiec ZHP Pruszków Betlejemskiego Światła Pokoju dla mieszkańców Pruszkowa. Betlejemskie Światło Pokoju to akcja, którą zapoczątkowano w 1986 r. w

Wystawa plenerowa – Ołówek na medal

Szanowni Państwo, zapraszamy na otwarcie wystawy plenerowej  „OŁÓWEK NA MEDAL – HISTORIA FABRYKI  OŁÓWKÓW ST. MAJEWSKI W PRUSZKOWIE 1889-1948”, które  odbędzie się 2 września 2021 r. przed budynkiem Urzędu Miasta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź